Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie mogę zrobić

annasowa90

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie mogę zrobić

Postautor: annasowa90 » 09 sty 2017, 15:26

Witam wszystkich na tym forum. Od pewnego czasu szukam informacji na temat certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika, który z tego co się dowiedziałem jest niezbędny do prowadzenia firmy transportowej w naszym kraju. Od dawna pracuje jako zawodowy kierowca na różnego rodzaju trasach międzynarodowych. Mam doświadczenie i kontakty w branży. Tak, więc pomyślałem, że jestem w stanie otworzyć małą firmę transportową. Nie będzie to coś wielkiego, na starcie - jeden samochód, lecz zawsze to korzystniejsze niż praca u na czyjś rachunek. Natomiast z rozmów z kolegami okazało się, że muszę zrobić certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika aby móc otworzyć tego typu działalność. Pytanie do was: gdzie i za ile mogę coś takiego zrobić? Czy występują różnice w cenach i szkoleniach?

maxkolonko

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie zrobię szkolenie

Postautor: maxkolonko » 09 sty 2017, 15:42

Dzień dobry. Dobrze słyszałeś na temat certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika - jest on wymagany do prowadzenia firmy transportowej w naszym kraju. Natomiast jak chodzi o samo zrobienie kursu to nie będzie z tym kłopotu. Jest wiele firm, które mają w swojej ofercie tego rodzaju kursy. Tu masz linka do witryny, która oferuje kursy z zakresu certyfikatów kompetencji zawodowych przewoźnika. Jeśli chodzi o sam kurs to nie ma problemu z jego zrobieniem. Natomiast samo szkolenie to za mało. Po jego ukończeniu musisz zdać państwowy egzamin. Dopiero wówczas uzyskasz upragniony certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika i będziesz mógł rozpocząć działalność transportową. Jak chodzi o koszty kursów - wszędzie są na podobnym poziomie. Jeśli chodzi o jakość szkoleń to możesz skorzystać z mojego linka, lub poszukać czegoś w Internecie.

Wróć do „Co nam w duszy gra”