Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory problem z moją stroną internetową. Od pewnego okresu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na frazę dentysta Radom była na samej górze wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co mogę uczynić aby poprawić obecną sytuację. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Dlaczego moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały wielką moc stronie internetowej. Dlatego wysokie pozycje. Obecnie większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne pozyskują linki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja strona spada w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najszybciej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po czterech miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samodzielnie promować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości