Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Mam już przetłumaczoną stronę internetową i pora pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam kilka pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem jest wypromować stronę WWW na frazy tego typu: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, lecz z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i uważają, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypromować domenę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności agencji SEO, która podejmie się promocji strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jak chodzi o skalę trudności to są to ciężkie hasła. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości