Strona 1 z 1

Kłopot z piecem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

: 16 maja 2016, 12:15
autor: podrygalapawel
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam problem z moim kotłem na eko groszek. Od jakiegoś czasu niespodziewanie gaśnie po jakimś czasie. Jest to dopiero jego 3 sezon w naszym domu i do tej pory nie było z nim kłopotów. Teraz jak przechodzi na tryb podtrzymania to po krótkim okresie wygasa i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przechodzi w stan letni to nie występuje ten kłopot. Próbowałem wielu ustawień i nic. Szukałem też na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu usterkami?

podobne tematy:

Dobry dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza powinieneś zacząć. Jak posiadasz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Piec będzie gasł, gdyż paliwo źle się pali. Brak odpowiedniego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i daj znać jaki jest efekt.

podobne tematy:

Problem z piecem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Podziękował za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie brałem od zamontowania pieca w mieszkaniu. Poszukam kogoś i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: