Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Cześć. Jestem w trakcie rozbudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i dużym ułatwienie było by założenie jakieś windy towarowej, która by przewoziła rzeczy pomiędzy kondygnacjami. Zajmujemy się produkcją odzieży ze skóry. Więc wielkość windy nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej platformy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Cześć. Jeśli zastanawiasz się nad jakimś konkretnym modelu platformy towarowej to należało napisać. Ciekawe windy towarowe znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/01/modele-anatomiczne-wymyslone-przez-fachowcow . Z tego co się zorientowałem po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Tak, więc jesteś w stanie zamontować niestandardowe windy towarowe, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeśli będzie potrzebny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie w przyszłości problem. Może od samego początku zamontować platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości