Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Cześć. W ostatnim czasie w wielu przypadkach słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, lecz także oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest duża, lecz ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają mnóstwo czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Przypuszczalnie, wobec tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały udział w rozmaitych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Dzień dobry. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego oraz przydatnego bodajże właściwie szkoda Twojego czasu. Mimo to większa część kursów jest niesłychanie ważna i praktyczna. Z doświadczenia wiem, że takie innowacyjne zdolności poszerzają horyzonty oraz pomagają odnaleźć poprawniejszą pracę czy też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest rozległy to może warto spróbować oraz posiadać nowe doświadczenia i umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom i szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości