Tkaniny dzieciece sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to intratny pomysł na interes?

Właśnie ten esej ma wykazać, że każdy interes odpowiednio przemyślany jest w stanie przynieść zarobek jego właścicielom. Po pierwsze powinno się podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który oferuje podobny towar. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam budowanie biznesu wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Wiele osób zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Postaram się to objaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku winniśmy określić miesięczne koszty prowadzenia tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych dwóch latach właściciel może opłacać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to wygląda po okresie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa danina dla ZUS to kwota 1100 zł miesięcznie.

Następny wydatek przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w wyszukiwarce internetowej. Umyślnie już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i można go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Nawiązując do promocji sklepu w Internecie. Powinno się określić hasła do pozycjonowania. Przykładowo dla https://ortodoncjakabaty.pl/artykulacja-badanie-stawu-skroniowo-zuchwowego opłata za miesiąc to wydatek od 150 do 220 zł. Tego rodzaju fraz musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć pozostałe wydatki związane z reklamą. Należą do nich między innymi marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep nie będzie z dnia na dzień. A, więc w początkowej fazie należy pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji oferowanych tkanin dziecięcych. Przydatne jest Allegro lub podobne serwisy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Cena za wystawienie jednego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość