Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do domu


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:10

Nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się lustra na wymiar z wbudowanymi diodami LED, które pomimo niedużych rozmiarów dają niesamowite efekty! Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia przyszłości. Dlaczego w swojej łazience warto mieć lustro na wymiar LED? Urządzając łazienkę powinniśmy zwrócić baczną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, terakota, czy armatura. Niezwykle istotnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać doskonałe odbicie naszej twarzy. Duża grupa łazienek nie ma okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie to za mało, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te ciekawe lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Istotne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by oświetlenie nie było zbyt słabe, a także raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla kobiet - bardzo ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się pięknie prezentowało i zachwycało swoim wyglądem. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest ciekawym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt nieskończonej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie różni się wyglądem od tradycyjnych zwierciadeł. Wybierając taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Cześć, przeprowadzam obecnie remont swoich czterech kątów w starej płycie. Bardzo spodobały mi się takie rozwiązania jak na poniższych fotografiach. Obawiam się tylko, czy nie są to za odważne projekty do czterech kątów w bloku z wielkiej płyty. Jak sądzicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może wybrać bardziej zachowawcze rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś podobne ciekawe realizacje. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:15

Cześć, ja uważam że w swoim mieszkaniu powinniśmy czuć się komfortowo. Jeśli masz ochotę na tego typu wykończenia to powinieneś je mieć w mieszkaniu. Twój dom to twoje królestwo. Nie ma sensu myśleć czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pokojach jesteś codziennie, nie oni. Więc śmiało urządzaj mieszkanie w takim stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Efektowne lustra na zamówienie do mieszkania

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Podobnie myślę jak przedmówca. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie dbam o opinię innych ludzi. Ja powinienem się dobrze czuć we własnym domu. Oczywiście nie jestem zwolennikiem kiczu, ale to co wrzuciłeś na forum jest bardzo ciekawe i będzie pasowało do każdego mieszkania.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości