Czy opłaca się kupować takie meble do biura?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się kupować takie meble do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Cześć, firma się rozwija i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do innego biura. Powszechnie wiadomo, iż tego rodzaju pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie meble: Obrazek - wyglądają bardzo dobrze na obrazkach. Ale koszt ich kupna jest dość wygórowany i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest dość ważny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak polepszają efektywność pracowników i wpływają na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy jest warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Cześć, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo istotny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych klientów. Jeżeli współpracujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą uważali, że jesteście drogą firmą i będą szukać usług u innych firm. Ich zachowanie ma logiczne przesłanki, dlatego że wydatki na takie meble przeniesiecie na swoich kontrahentów. W sytuacji, w której kooperujecie z dużymi firmami, gdzie potrzebny jest komfortowy wygląd biura, aby was oceniali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej trzeba zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości