Sposób promocji fotografa dziecięcego w Warszawie


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Sposób promocji fotografa dziecięcego w Warszawie

Postautor: henryk1965 » 07 paź 2016, 10:14

Cześć, jestem fotografem mającym dość długi staż w branży. Specjalizuje się w fotografii rodzinnej w Warszawie. Od pewnego czasu jestem zmuszony do poszukiwania nowych zleceń samodzielnie. Do tej pory świetnie sprawdzała się reklama z polecenia. Osoby, które zamawiały u mnie sesję ciążową polecały mnie kolejnym klientom i tak się to kręciło. Obecnie już tak nie jest i pomyślałem o promocji mojego bloga ze zdjęciami w Internecie. Zależy mi na takich słowach kluczowych: fotograf dziecięcy Warszawa http://www.elefantti.pl i zastanawiam się jak to zrobić żeby moja strona była wysoko w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć co zrobić na początku żeby to wszystko zebrać w całość i rozpocząć promocję w Internecie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje fotografię dziecięcą w Warszawie

Postautor: krzysiekfila » 07 paź 2016, 10:26

Dzień dobry. Zdaje sobie sprawę z twojej sytuacji, lecz pozycjonowanie strony internetowej na takie frazy jak: fotografia dziecięca Warszawa nie należy do najłatwiejszych czynności. Dzisiaj jest ciężko robić pozycjonowanie firmą, które posiadają długoletnie doświadczenie w branży. Ciągłe zmiany algorytmów i konieczność pozyskiwania linków bardzo dobrej jakości robi swoje. Dlatego nie radzę ci się samemu za to zabierać. Będzie to zmarnowany czas a pozycje i tak nie będą dobre. Doradzam zlecić to jakieś profesjonalnej firmie SEO a samu popracować więcej w studiu na ich usługi. Na pewno tego rodzaju układ będzie dla ciebie korzystniejszy.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości