Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?


adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Dzień dobry państwu. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem witryny WWW w wyszukiwarce. Posiadam niewielki biznes , który oferuje obróbkę CNC. I pragnę zainwestować trochę w reklamę mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na lokalne słowa kluczowe. Podaje odnośnik do mojej strony, żeby ułatwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź osób, które są znawcami tematu. Interesuje mnie pozycjonowanie strony na lokalne frazy w Warszawie i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Cześć. Po pierwsze posiadasz należycie zrobioną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z promocją jej w Internecie nie powinno być żadnych problemów. Dlatego możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeśli chodzi o wybór fraz to są 2 szkoły. Jedni twierdzą, że lepiej pozycjonować frazy globalne. Faktem jest, że generują większy ruch na stronę. Lecz czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie potrzebujesz zapytań firm z drugiego krańca Polski. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za nim także przemawia koszt usługi. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości