Dziwne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Dziwne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam pewien kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od jakiegoś czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na wiele słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony codziennie pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania linków nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla pozostałych haseł nie mam tego rodzaju problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niespotykane zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś doradzić. Po pierwsze budujesz linki do strony, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą też skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia usunięte odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz ustabilizować pozycję to skup się na tworzeniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Tak, więc tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też pozyskiwać sporą liczbę linków, co przekłada się na nieustanne roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Co nam w duszy gra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości