Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu

henryk1965

Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Posiadam dość duży problem, który związany jest z moją łazienką na piętrze. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę prysznicową. Potrzebuję dać ją w rogu łazienki. Problemem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy znacie jakieś rozwiązanie, które może rozwiązać mój problem? Sprawdzałem w składach budowlanych i sklepach sprzedających akcesoria do łazienek. Rezultat bardzo słaby. Zamiast standardowej kabiny narożnej jestem w stanie nabyć półokrągłą. Lecz wtedy stracę wiele przestrzeni w łazience.

podobne tematy:

maxkolonko

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

Cześć, miałem zbliżony kłopot i byłem zmuszony wybrać kabinę o pół okrągłych kształtach. Nie miałem pojęcia wtedy, że są takie firmy jak tu: http://cienkusz.com.pl/kabiny-prysznicowe-warszawa , które budują kabiny prysznicowe na zlecony wymiar: Obrazek
Tak, więc zobacz sobie ofertę tej firmy. Możesz poszukać podobnych w wyszukiwarce internetowej. Ja żałuję, że mam kabinę półokrągłą. Jest za mała. Jak będę robił remont to na 100% zamówię kabinę prysznicową na wymiar. Wtedy zamówię sobie dużą, która pomieści spokojnie dwie osoby.